Büyük Anadolu Sürücü Kursları | Ehliyet'in Yol Haritası

444 68 75
info@anadoluehliyet.com

08.30 - 19.30
Tüm Günler

Esenyurt Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Artık her bireyin araba kullanmayı öğrenmesinin gerektiği zaman dilimleri içerisinde bulunmaktayız. Ama araç kullanmak için öncelikle sürücü belgesi olan ehliyeti almamız gerekmektedir. Bu nedenle sizde ehliyetinizi alarak tatilinize aracınız ile gidin ve otomobil sürüş keyfini tadın.

Ehliyetinizi Esenyurt ve ya size en yakın Büyük Anadolu Sürücü kursundan aldıktan sonra ticari araç kullanacaksanız birde psikoteknik belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonrasında ticari amaçla kullanacağınız araçlarınızda yolcu ya da yük taşımanız gerekecekse src belgesi almanız gerekecektir. Src belgesi almanızda size yardımcı olacak olan src danışmanlık hizmeti almanızda sizin yararınıza olacaktır.

Esenyurt Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Psikoteknik Belgesi Nedir Ve Nasıl Verilir?
Psikoteknik; Araç süren bireylerin güven içinde trafikte bulunmaları için bazı temel olan dikkat, algı, hız mesafe tahmini, hafıza gibi zihinsel özelliklerin tepki vermesi gereken el, kol, ayak, göz koordinasyonunun vücudumuzdaki motor yetenek becerisi gibi davranışların seviye düzeyinin ve sorumluluk, saldırganlık öz kontrol gibi davranışların belirlenmesidir.

Psikoteknik belgesi de Uzman Psikiyatrist Doktor ve Psikolog Doktorlarının verdiği raporların İlçe Sağlık Müdürlüğünden onaylanması üzerine verilmektedir.

Esenyurt Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Hangi Araçta Hangi Ehliyetler Geçerlidir?
Günümüzde birçok araç olduğu için, araçlarında ehliyetleri farklı tip ve gruplar içerinde yer almaktadır. Örneğin, motosikletin ki A1,A2,A sınıfı, otomobillerin ki B sınıfı, çekici ve kamyonların ki C sınıfı, minibüs ve otobüslerin ki D sınıfı gibi ehliyet gruplarına ayrılmaktadır. Tabi her ehliyet grubu tekrar kendi içlerinde sınıflandırmaktadır.

Birçok sürücü kursu Esenyurt gibi semtlerde bulunmaktadır. Bu nedenle sizde Esenyurt tarafında iseniz hemen Büyük Anadolu Sürücü kursuna gelerek sürücü belgesi, src belgesi ve src danışmanlık hizmeti, psikoteknik belgesi gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

Sürücü Belgesi Fiyatı Pahalı Mıdır?
Tüm bu belgeler içinde uygun fiyatlar ile ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Almak istediğiniz her belge ayrı statü ve özellikte olduğu için fiyatlarında farklılık bulunmaktadır. Sürücü belgesi ve diğer belgelere sahip olmak için bilgi sahibi olduğunuza göre artık sizi de Büyük Anadolu Sürücü Kursuna giderek belgenizi almanızın ardından ertelediğiniz tatilinize aracınız ile gidin ve bilinçli sürücü olarak trafiğe çıkmanın güveni içinde seyahat edin.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

1 Yorum Yorumlar

Yorumcu

Engin

Psigoteknik alıcam esenyurtdayım veriyormusunuz bide fiyat nedir

Mesajınız

Your email address will not be published. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

Son Eklenen Yazılar