Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Sürücülerin fiziki ve ruhsal olarak sürücülük yapmaya elverişli olup olmadıklarının psikolog ve simülatör nezaretinde yaklaşık 1 saat süreyle değerlendirilmesi sonucunda verilen belgeye psikoteknik belgesi adı verilmektedir. Personel, yük ve diğer taşıma işlemlerini gerçekleştiren ticari araç sürücülerinin yasal olarak almaları zorunlu olan bu belge sayesinde şoförlük yapılabilmektedir. İlgili mevzuat maddesinde psikoteknik belgesi ile ilgili ayrıntılı hususlar bulunmaktadır. Belgenin geçerlilik süresi 5 yıldır, 5 yıl tamamlandığı takdirde yenilenmesi gerekmektedir. Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar aracılığıyla psikoteknik belgesi almak için nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi gereken belgelerdir.

Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Geçerli ve Yasal Psikoteknik Kursları
Psikoteknik belgesi Sağlık Bakanlığı tarafından resmi olarak görevlendirilmiş Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ile alınabilmektedir. Bulunduğunuz ilçede bulunan sağlık bakanlığı onaylı Büyük Anadolu Psikoteknik Merkezi ‘nden alabilirsiniz. Firmamız dürüst ve ilkeli çalışma alışkanlığıyla kapsamlı psikoteknik kursu hizmeti sunmaktadır. Büyük Anadolu Psikoteknik Merkezi ‘nde, bilişsel ve psikomotor özelliklerin değerlendirilmesi, simülatör eğitimi gibi konularda konunun uzmanı Psikologumuz tarafından oldukça ayrıntılı ve bilgilendirici bir simülatör sınavı yapılmaktadır.

Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Gerçekçi Değerlendirmelerle Gerçek Eğitim
Psikoteknik belgesi alırken nelerle karşılaşacağınız, hangi konularda değerlendirilmeye alınacağınız hususunda gerçekçi değerlendirmelerle sizlere en gerçekçi deneyimi yaşatıyoruz ve heyecanınızı minimuma indiriyoruz. Muhakeme testinden, davranışsal düzeye, genel dikkat ve koordinasyon seviyesinden trafik algısına kadar birçok konularda Psikologumuz her zaman sizinle. Viyana Test Sistemi, kursiyerlerimize en ince ayrıntılara varan noktalarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Çok Uygun Fiyatlarda Psikoteknik Kursları arayanlar
Firmamız kapsamlı ve ayrıntılı kurs hizmetlerinde cebinizi düşünen bir fiyat politikası uygulamaktadır. Piyasadaki diğer Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ve firmalar hakkında kapsamlı bir fiyat araştırması yapın, sonunda firmamızı tercih etmek için haklı sebeplerinizin olacağını iddia ediyoruz. Ehliyet ve Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar arayışınızda makul fiyatlarla kaliteli eğitimi sunan firmamız, sizleri en iyi koşulları sunmaktadır.